KONTAKT


Blezmar Hurtownia Kamienia Naturalnego

34-733 Mszana Górna 185

Błażej tel. 507 732 452

Małgorzata tel. 504 153 988

e-mail: blezmar2@gmail.com

ŁATWO DO NAS TRAFIĆ!
50 km od Krakowa, 50 km od Nowego Sącza, 50 km od Zakopanego. Jesteśmy do państwa dyspozycji w razie pytań. Posiadamy bogatą ekspozycję. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

BLEZMAR Hurtownia Kamienia

zajmuje się bezpośrednim importem kamienia naturalnego z krajów europejskich i nie tylko, a następnie sprzedażą tego kamienia odbiorcom hurtowym oraz detalicznym.

Kamień budowlany.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą kamienia naturalnego jako surowca budowlanego (elewacje, tarasy, ogrodzenia) jak i dekoracyjnego (ogrody, skalniaki, oczka wodne, wykończenia wnętrz). W naszej ofercie znajdziecie Państwo duży wybór panela z kamienia naturalnego.

Szeroki wybór kamienia.

Posiadamy kamienie różnego koloru, grubości, rodzaju, takie jak: gnejs, andezyt, kwarcyt, piaskowiec, porfir, serpentynit, wapień, łupek, marmur, granit, tuf, ryolit.

W przypadku pytań lub chęci bliższego zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy do siedziby naszej firmy, kontakt telefoniczny lub kontakt drogą elektroniczną. Zapraszamy do współpracy: składy kamienia, składy budowlane, centra ogrodnicze, projektantów i wykonawców.